Marico
Днес съм мърда като войники чорап, доживял среща с отрудените ръчици на майакта на собственика си.
rhea
Размърдах се и като пийна малко кафенце и пиша един смс на брат ми ще седна най-сетне да пиша в блога си за Джулая на Витоша.
bubulinka
Германците ако не се размърдат малко ще берат голям срам... не че имам против де... и без това са грозни...
rhea
Размърдах се най-сетне. Не че вчера съм копала цял ден, но спах като бебе.
madmaster
FF3 е жилезен! Не стига че подсказва като въвеждаш адрес, ами може да се намърдаш върхо някоя от подсказките и да я изтриеш на момента, защото е стара примерно!
someone
Цари адската скука. Жегата *ба майката на всичко що мърда.
rhea
Уф, цял ден не съм мърдала от нас и почва да не ме свърта вече. Сега ще се чуя с брат ми по скайп и излизам.
bubulinka
тоя фитнес ми еба майката. вече втори ден едвам мърдам и нямам никаква идея как ще изкача стълбите до редакцията
joronedelchev
Яд ме е че не отидох на концерта на Ян Гарбарек в НДК миналата вечер. Голяма съм мърда...
rhea
И аз се размърдах днес. Чувствам се супер, пия кафенце, косата ми стърчи навсякъде. Идилия.
Nick
"Колкото повече мърдаш, толкова повече ти влиза"