Търсене на постове: мърда

Coverdale's PRwife
Marico
Днес съм мърда като войники чорап, доживял среща с отрудените ръчици на майакта на собственика си.
М. Е.
1215361532723505.jpg Eowyn
Дребният котак. Още не е свикнал да е медийна звезда и мърда като го снимат, за това е леко размазан :)
Ив
rhea
Размърдах се и като пийна малко кафенце и пиша един смс на брат ми ще седна най-сетне да пиша в блога си за Джулая на Витоша.
Любомира Новачкова
bubulinka
Германците ако не се размърдат малко ще берат голям срам... не че имам против де... и без това са грозни...
Ив
rhea
Размърдах се най-сетне. Не че вчера съм копала цял ден, но спах като бебе.
Боян Джумаков
madmaster
FF3 е жилезен! Не стига че подсказва като въвеждаш адрес, ами може да се намърдаш върхо някоя от подсказките и да я изтриеш на момента, защото е стара примерно!
Жорко
someone
Цари адската скука. Жегата *ба майката на всичко що мърда.
Ив
rhea
Уф, цял ден не съм мърдала от нас и почва да не ме свърта вече. Сега ще се чуя с брат ми по скайп и излизам.
Любомира Новачкова
bubulinka
тоя фитнес ми еба майката. вече втори ден едвам мърдам и нямам никаква идея как ще изкача стълбите до редакцията
plastichen
@stefcho Odam ме нервира много. Той е много ключов отначало се разигра, после мърдата заспа пак.
Гергана
Geri
@man0l :D Ужас-да!И странното е-как се е намърдал в компютъра ми :D нагло същество :P
velial
М тря се оправя и да ида по рано в практиката...или пък не,или незнам оф не ми се мърда от нас...и мама е направила една хууууубава ягодова торта мням мням :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Яд ме е че не отидох на концерта на Ян Гарбарек в НДК миналата вечер. Голяма съм мърда...
Ив
rhea
И аз се размърдах днес. Чувствам се супер, пия кафенце, косата ми стърчи навсякъде. Идилия.
Никола Павлов
Nick
"Колкото повече мърдаш, толкова повече ти влиза"
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата