Търсене на постове: мърда

Stoimen
stareca47
Хайде starci размърдайте се! Въпреки лошото време, налага се да поработите.
---------
NetCutter
Като всеки ден и аз съм раннобуден! Добро утро на всичко що мърда :P
Петър Илиев
pesho
Време е да се размърдам, ше ходя на диско за първи път от години. студентски град, дръж се, идвам!
NED
Bulgarism
Финалните щрихи са направени ... няма мърдане повече ... ако отново се наложи да едитна нещо по тяхна вина ще изпуша тотално и 7 дни реанимация.
Петър Илиев
pesho
Честита нова седмица на всички. Weekenda мина, време е да си размърдам мързеливия гъз. Иначе днес почвам да пиша код по един от последните модули...
Петър Илиев
pesho
Едвам гледам, днес се разсипах от работа, а още два часа не ми мърдат. Спи ми се. Болят ме очите.Утре трябва да ставам в 8:30 пак мамка му...
Amb3R
Регнах се... гледам тъпо.. пия бира.. всеки момент ще свърши.. живота макар и кратък е чудесен... последна глътка.. ще трябва да се размърдам до магазина..
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата