stylius
Утре е първия ден на OpenFest Русе 2009. Ако още има незнаещи - започваме в 10:00, мястото е зала 101, 2-ри корпус, Русенски Университет.
Snooby
Знаете ли, хич не ме кефят такива програми дето показват в подписа ти в скайп коя песен слушаш. Точно пък там ли е мястото за такава информация, има си last.fm.
sKru4
Някой може ли да ми обясни как така постоянно трия песни, а мястото ми на него хард се смалява доста?
angelovarna
Шуменски университет-мястото, където бюрокрацията и непукизмът се разгръщат напълно! За Бога, кандидат-студенти - НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!
alex95
@n3mo не, свърши му мястото на дяла, опитвам се да преместя /var/lib/mysql на др дял, не тръгва.. Сега го върнах както си беше.. амаа пак не тръгва.
zico
Цената на истината равносметка: ако бях на мястото на това момче там, си подбирам децата, тегля един бой на жената и повече няма да я видя никога!