alish
oh boy...виж я каква е хубава!че дори е червена!освен мястото за бебчо има и място...за дрехи,за храна и т.н.ръгам си глупостите вътре и отпрашвам нанякъде!пък!
antubis
Не ми достига мястото на taskbar-а за всичките ми приложения. Явно 18 на ред е максимума - малко ми е.
Marico
Искам да съм на мястото на туй кусе.
alish
някой ще ми обясни ли защо продължавам да чета за призоваване на ангели и си мисля за мястото където паля клечки и разни др такива глупости като за олтар? sick.
Earth
Enjoy the site! Be one of us! Тук е мястото където можете да намерите общи дискусии на тема "Глобалното затопляне".
http://zemqta.info/index.html