stankoff
Не виждам никакви YouTube клипове по сайтовете.. само празно пространство на мястото им.. а youtube ми се отваря о.0
samotnata
Какво се променя когато минем от другата страна ? Когато дойдем на мястото на родителите си
mishenata
авторски материал: Joker: Мястото на хип хопа е там горе на върхът!
http://www.50stotinki.com/main/?p=8089
Blaga
Сиромах човек – жив дявол. В превод: ако си беден, мястото ти е в пъкъла!
hurmaqny
Да стана или да не стана - това е въпросът... Гладна съм, но ако стана мухача, който се прави на заспал, но всички знаем, че не е, ще заеме мястото ми. А, де...
podmatrix
Тая снимка я ударих днес на връщане от Ахтопол, но не помня как се казваше мястото
RadioFIX
Ако искате да ни покажете колко сте добър в миксирането, при нас е мястото за изява, посетете ни за да разберете как!
http://www.radiofix.info/index.php?a=news&id=13
simsy
Току-що се оказа, че последният рейс от гарата в Орхус до мястото, където ще живея е в 00:14... Още по-интересното е, че влакът ми пристига точно в 00:14.. т.е.
eyankulov
Е как да не псувам?!? Що като се вземе някоя вещ не се връща на мястото и? Мама му стара! Къде ми е острилката :? !?!