Търсене на постове: мястото

Надя
samotnata
@Sham там ли ти е мястото?
Владимир Комаров
Bg-astrology
Потребителите вече могат да редактират часа и мястото на раждане; скоро ще могат да редактират и паролата, имейла и името; датата и потребителското име - не :)
Надя
samotnata
@Snooby на човек никога никъде не му е мястото :)
Denis Zhekov
Snooby
Къде все се бутам, а никъде не ми е мястото.
Леприкон
ZzZaPyr
100% от затворниците в Плевенския затвор - 34 души, вече са упражнили правото си на вот в разкритата избирателна секция в мястото за лишаване от свобода..
patblansh
4) тръгнах за семинара в Хилтън, седнаха ми на мястото в автобуса, за малко да хвърчи перушина 5) вс колеги се покриха и останах сама сред тези акули
Snoopy
blacksnoopy
@stankoff Сега докато миех чиниите се сетих на каква игра бих го предизвикал, ако бях на мястото на Сам Оливър - CS :D :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@ZzZaPyr ами я ми е на мястото на ш, в е на мястото на ж, ж е на мястото на ь, ь е на мястото на ю, ю е на мястото на ч и т.н. но е някак по-удобно като чели
patblansh
нещо се бъгна това 123?!! нищо не ми е на мястото (cry)
AM
Mishef
Лошо, че в Едно23 RSS auto-ъпдейта няма времево ограничени за публикуване. Офлуудих мястото :)
Анелия
Anellya
Утре може да очакваме семейството му да дойдат да приберат останките му... За новините на БТВ Анелия от мястото на трагичното събитие (местопрестаплението)!
Стилиян Стефанов
stylius
@n3mo мне, вадиш от мястото, което имаш дължината на стринг-а.
CarreraGT
@Emyto, нещо такова. Вече са надявам на алтернативен шампионат, само и само някой да го сложи на мястото му този егоцентричен дъртак.
шУс!
notexist
@Soul4o и то от твоята гледна точка. не ти харесва мястото където живееш по ред причини, но и в рая има змии в крайна сметка ;) погледни от др. гледна точка :)
Ally
alish
@n3mo именно.абе мястото да ни е проблема...ако ни чуеш умните песни....пък и още нищо не сме направили,а те наште уредили концерт на края на месеца :|
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата