Търсене на постове: мястото

vassi87
обещах да не злорадствам...много,затова само ще кажа,че купата е там,където и е мястото- на Ноу Камп:)
Емил Станчев
Emyto
@pesho, готино ревю са ви спретнали, а и съветите, които ви дава, са съвсем на мястото си ;)
vassi87
наистина нямам думи,на русина мястото й определено не е на финала
Теодор Георгиев
tedo92
@axeny хаха, там е работата, че като цяло не обичам фентъзи, но другите ми художествени глупости ги размотавам наляво и надясно и не мога да им намеря мястото!
The Bot
bot23
[bgblogs] Промяна на мястото за гласуване по електронен път http://tinyurl.com/opa8u7
yordanoff
@NetCutter лято идва все пак! Пък и какво по-яко от това да гледаш разни стари сериали по bTV на мястото на Слави, докато той е отпуска! Еха :D:D
anon
ако бях на мястото на Бог, щях да си помисля за смяна на тактиката. страшно гадни неща има в тоя живот. все повече се замислям дали ...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Yalamov @aftercollabz сещате се че не ми стита мястото да ги изброя всичките нали ? :D
Вангел Стоев
venom
@sandprince ами изравнявяме ги стените. За 30мин бяхме готови с мястото ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@Snooby на тоя сърч бокс мястото му е в дясно ;)
Axel
axel
@miStalE Ами те са мястото където хората споделят еднаквото си ежедневие и мислят това на другите за разнообразие от тяхното въпреки че са еднакви :D
Favit Team
1240925725501289.jpg favit
От едната страна е вашето съдържание, от другата страна сте Вие, по някое време по средата се появява favit и нещата си идват на мястото :)
Axel
axel
Щях да слагам убунту обаче ще ми отмъкнете мястото
anon
#1: Return To Paradise. на бас, че вс 1 от екипа се е питал как би постъпил на мястото на вс 1 от героите. велика сцена - оная през решетките (не преразказвам).
http://www.imdb.com/title/tt0124595/
Вангел Стоев
venom
@FeelTheFear и знам абсолютно всичко за неговата музикална кариера! А когато държеше дискотека в Хасково съм бил винаги при него на VIP мястото
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата