vassi87
наистина нямам думи,на русина мястото й определено не е на финала
anon
ако бях на мястото на Бог, щях да си помисля за смяна на тактиката. страшно гадни неща има в тоя живот. все повече се замислям дали ...
axel
Щях да слагам убунту обаче ще ми отмъкнете мястото
anon
#1: Return To Paradise. на бас, че вс 1 от екипа се е питал как би постъпил на мястото на вс 1 от героите. велика сцена - оная през решетките (не преразказвам).
http://www.imdb.com/title/tt0124595/