Търсене на постове: мястото

Леприкон
ZzZaPyr
@ladyjoana да решим датата, мястото (тука си ти) и часа ;) Регистрираме имейл за записване и спамим в блоговете ;D
Еми Окснитси
1240331463468708.jpg dandelion
@Dr1nata аз пък си търся нещо черно-бяло за мястото на снимката.. малко по-долу даже..
Santa Claus
bgfhm
Снимка на деня. Мястото - Уембли, събитето - 1/2 финалът за FA Cup: http://bgfhm.blogspot.com/2009/04/blog-post_20.html
Красимир Крумов
leonartis
Калинов от мястото на ПТП до Помощното: Ще направя всичко възможно да стигна до болницата. Ми те улиците са проходими, бе Пламене, при пролетни условия. Хаха
Леприкон
ZzZaPyr
Балак, балък, е тоя мач няма разлика... Не му е мястото тук...
Георги
FeelTheFear
@lpetrov Ми да, някой ми е заел спам мястото :D
Axel
axel
@schizophrenia Ти пък къде на всяка манджа меродия... XD не се засягай искам да ти отмъкна мястото в най - активни (спамъри)
Иван Савков
sandprince
@fcolor това което представлява сървъри ще е по-добре ако е на мястото на буквата L а не на мястото на О-то
---------
NetCutter
Трябва да се навия да обиколя стаята с хорните, докато си намерят мястото...че сега както са, десният канал ми е почти заглушен...
Дацко Маринов
NjoYko
@ladyjoana http://d-marinov.blogspot.com/ Ето това е мястото където ще плямпам простотии :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Направих си конската доза кафе, че направо заспивам на мястото си
Йоана Николова
ladyjoana
@GeorgeSG добрем :) часа и мястото допълнително ли ще ги уточняваме или сега? :)
Мартин Маринов
podmatrix
@Snooby че от моя данеби да има? Има тука някакви дето са объркали мястото май (едната я познавам дори :D) :D. Ти от гдя си?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@X7r3M1s7a : в Лозенец, то не е лошо мястото, и офиса е доста по-голям.. ама много станаха и минусите, та...
m1L3na
@blacksnoopy ахаха, тва дето и е на мястото на устата е по-лошо и от полов орган :D ...нещо ми е гнусна Марчето. :D
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата