Rx-Ende
Искам да заклеймя мястото си на публичен противник на шльокавицата, като ви споделя, че от както телефона ми няма български не съм микроблогвал от там. XD
h4ckY
Седмицата започва много ползотворно и хубаво... една от таблиците в базатаданни е нямаше, в петък вечерта тя си беше на мястото...
aftercollabz
Браво на Григор Димитров!Останах много доволен от това, което видях срещу Надал.Дано продължава да ни радва с играта си и да върви само нагоре.Там му е мястото!