Търсене на постове: мястото

Красимир Крумов
leonartis
OMG колко съм назад с новините. "Гергьовден" били "Напред". Кавичките тука са с двойна роля. Зорът е да си лидер... А мястото им е в коша...
Вангел Стоев
venom
@aviatrix О извинявай, не обърнах внимание на полет о за вход, че под ie не си е на мястото ...
Красимир Крумов
1232556411118174.jpg leonartis
Шофьор блъснал 74-годишна жена зад Военното и забегнал.Полицаите оглеждат парче от колата - червено Vento.Току що шофьорът се върнал на мястото и се предал.
Петър Илиев
pesho
По БНТ1 дават документален филм, по Nova дават сапунка, по bTV дават няква шитня, само Re:TV са на мястото на събитието и правят всичко възможно да излъчват.
Мануел Симеонов
Manuel
@man0l, то не е нужно да разбираш, за да си лице на нещо :) а за фен сайта има време, тук си пробил сега - тук ти е мястото. Рано е да сменяш отбора :)
Лидия
LiDSoN
Снощи ми казаха, че може да ме оредят намястото където аз исках да бачкам.Сега идва сложния въпрос дали наистина го искам ...
Георги Гърдев
GeorgeSG
И аз, че и без това не му е мястото тука да спамим така..
Rosh_twO
след като цял слетобед и цяла вечр ми беше лошо и ме болеше почти всичко и се побърквах що е така, накрая дигнах температура 37.5 и свичко си дойде на мястото
Георги
nickname778
Напредвам, а още не съм отишъл на мястото на което всъщност ще се състои партито..... ще е теееежка вечер :D
The Bot
bot23
[bgblogs] Какво не е на мястото? (via Blog) http://tinyurl.com/3oserv
Йордан
Qlamoff
Айде аз излизам... Да се надяваме, че дискотеката си е на мястото :D
Огнян
kregma
@Dezi В крайна сметка всичко е в компанията си мисля пък и мястото не е никак лошо:> не знам какво търсиш определено не е някое лукосозно място поне не беше..:>
Цветелин Павлов
sentinel
е... малко ми се мотае мирогледа... ама иначе всички окончания на тялот ми са си на мястото (слава Богу!)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Прибрах се беше дълга и хубава нощ .. е започна малко кофти с появата на едни нежелани хора около нас :) но пък им показахме мястото ... на което трябва да
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Мястото отново се чуствам като преди, винаги слънчева и усмихната ... хората ми се чудят даже какво взимам :)
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата