leonartis
OMG колко съм назад с новините. "Гергьовден" били "Напред". Кавичките тука са с двойна роля. Зорът е да си лидер... А мястото им е в коша...
leonartis
Шофьор блъснал 74-годишна жена зад Военното и забегнал.Полицаите оглеждат парче от колата - червено Vento.Току що шофьорът се върнал на мястото и се предал.
pesho
По БНТ1 дават документален филм, по Nova дават сапунка, по bTV дават няква шитня, само Re:TV са на мястото на събитието и правят всичко възможно да излъчват.
LiDSoN
Снощи ми казаха, че може да ме оредят намястото където аз исках да бачкам.Сега идва сложния въпрос дали наистина го искам ...
GeorgeSG
И аз, че и без това не му е мястото тука да спамим така..
Rosh_twO
след като цял слетобед и цяла вечр ми беше лошо и ме болеше почти всичко и се побърквах що е така, накрая дигнах температура 37.5 и свичко си дойде на мястото
sentinel
е... малко ми се мотае мирогледа... ама иначе всички окончания на тялот ми са си на мястото (слава Богу!)