Търсене на постове: мястото

stasy
1209140941648764.jpg artbrain
ми много ми е малко мястото1искам да кажа пове4е неща,но на пресекулки нестава.трябва да съкратя историята,а така се губи 4ара/ът....
NED
Bulgarism
Краи компютъра цари страхотен хаус ... на където и да се обърна все има нещо на което не му е там мястото.
Николай
empoweryou
Току-що гледах "Господари на ефира". Даваха репортаж от Благоевград за неква карта, която канадците са публикували и на мястото на България беше Румъния. Срам!
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата