Principessa
-> настроението ми в момента
hope
Хубав ден в края на зимата. Времето лети толкова бързо, че не бива да се пропилява дори минута. Мирише на пролет и настроение.
podmatrix
Отново в скапано настроение...
LiDSoN
Чудя се тая вечер да излизам ли ... нямам настроение нещо... тъпня ми е...
zaramg
нещо ми е чоглаво....нямам настроение.....ще си потърся някакъв филм да изгледам - някакви предложения от вас?
podmatrix
Имам мн заспало настроение, а смотаното време навън го допълва...