4yougsm
"КРС обсъжда възможността за пети и шести мобилен оператор"
http://4yougsm.com/news.php?readmore=313
bogo
83% от всички мобилни оператори са били жертва на malware атаки, казва представител на RIM- Blackberry
Longanlon
Утре трябва да ходя да давам кръв за дядо ми, че му предстои операция. Страх мори народа...
euro2008
Александър Фрай се отърва от операция на коляното
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=833
pesho
Днес цял ден в офиса се слуша класическа музика с елементи на опера. Много е разтоварващо.
Rosh_twO
поопраих си малко бюрото и табовете на операта..сеа съм само с 5..няма сташно до довечера пак ше станат над 10
euro2008
Фабио Канаваро претърпя операция на скъсаните връзки на левия глезен
http://www.sport1.bg/sport1/node/96378
leonartis
Докато пиша тука за една бизнессделка, разбирам, че швейцарски мултимилионер станал комшия на нашите. Абе кой мултимилионер ще живее в кооперация в Шумен!
rhea
Четвърти мобилен оператор в моите учи звучи като: " Уф, сега ще трябва да нося 4 телефона." За сега с два се оправям, но има доста хора с по три.
Hamaelleon
.. ме докарват до бяс. В Лисицата стои ок до пиксела, в IE 7 почвам да се мръщя, в IE 6 - полудявам. В Опера, ако е 8 или 9 е ок. Трябва да видя и другите..
pesho
Четиво: Разказ на една операторка от еротичен импулсен телефон. Винаги ми е било интересно как изглежда backstage-а на такива телефони. Интересно е.
http://svejo.net/home/link_summary/42614