Търсене на постове: опера

Светозар Георгиев
voic4e
Ужас! Всички уеб дивелъпъри са се метнали я на Мозила, я на опера... Кво им става на младежите?! Нещо са полудели по OpenSource
Александър
aftercollabz
Дърпам всички възможни тулбари и полезни джаджи за Mozilla Firefox и се мятам на него. :D Операта ще остане резерва. :D
Емил Станчев
Emyto
След такива работни дни ми се иска да си сменя професията и да стана оператор на бел (права лопата). Ще си копам и никакви бъгове няма да ме тормозят!
Николай
empoweryou
Нещо "лисицата" ли ми се бъгна или си е от сайта не знам, но не ми показва логото горе в ляво... Пък с опера го показва :o
svejo.net
svejo
@Sham ами какво да ти кажа :) ... замисли се дали не ползвам 8 браузъра на 2 операционни системи :) примерно защото някои хора не са чували за ъпдейти :(
Stefani
МЕДЖИК ПАРТИ Е ФИРМА ЗА ОРГАНИЗИРАНЕ НА ЧАСТНИ СЕМЕЙНИ ФИРМЕНИ И СВАТБЕНИ ТЪРЖЕСТВА ,ПАРТИТА И КОКТЕЙЛИ,ДЕТСКИ ТЪРЖЕСТВА И РОЖДЕННИ ДНИ -ДИСКОВОДЕЩИ,ВИДЕООПЕРАТ
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата