Hamaelleon
има ли някой, който ползва VPS в SuperHosting? интересува ме откъде да започна, някакви насоки, идеи, впечатления? може и на лични...
http://www.centos.org/docs/5/
Manuel
Гледах канал1 за първи път от няколко години, Шоуто на канала или квото е там с Тончо Токмакчиев ме впечатли - далеч по-смешно е от Комиците по Бтв с Нейков!
sentinel
Някой има ли впечатления от E-ten Glofish X800? И какви пари бихте дали за такъв телефон?
Chocha
днес се опитвам да си отговоря на въпроса в кой ли момент ще се отегча дотолкова , че и злобните забележки на колегата Димитрина, няма да ми правят впечатление!
patblansh
винали съм се оправдавала с липсата на време, но сега явно е момента да обърна впечатление на въображаемия си приятел, "We like to move it, move it"
antubis
Баба ми е впечатлена от вокалните възможности на вокалиста на Catamenia. Ох ... утре се прибирам на София. Най-сетне!