Търсене на постове: печат

Блогът за уебмастъри
DevStorming
Интернет изпревари печатните медии (27.12.2008)
http://www.devstorming.com/?p=725
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Започнах да сръвнявам софтуер за управление на проекти - Microsoft Project, Open Workbench, OpenProj, Gantt Project. После ще кажа впечатления.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Някой пазарувал ли е от mallbg.com? Някакви впечатления?
Красимир Крумов
1229992340923811.jpg leonartis
Хаха, Рости ми изровила компромат от 2000-2001 година някъде. Бях си отпечатал 200 нови визитки за запознанства и освежаване на стари контакти.
Георги
nickname778
@plami на базата на 2-3 предавания дето съм гледал останах с впечатление че тва е човека дето най-точно му приляга определението "Сървайвър" от всички досега
Мишо
muiiio
Яко, някакво онлайн издание ми е препечатало статия от блога :)
http://www.pisnani.com/article.php?V0b95e6ec=9&V92a2b5cb=1339
Георги
nickname778
Йее пристигна ми паролата за favit отпечатана на фанелка ( подозирам че е от седем.бг ), довечера като имам малко повече време ще разцъкам платформата :)
Ив
1229618833145901.jpg rhea
@man0l Йеее. Кеффф. Трябва да си отпечатаме тениски.
Мартин
don-Martini
@sentinel, аз не съм го гледал. Само прочетох тук там коментари и с такова впечатление останах... А сега лапам "топли банички", ама студени.
Цветелин Павлов
sentinel
@novinabg - ем засякохме се на линка... Пък инак аз следя всеки който ми направи някакво впечатление :) Тебе как съм те пропуснал до сега оО :)
http://novinabg.edno23.com/view/post:140181
Георги Матеев
georgimateev
@nickname778 ама кажи честно, като се разкликаш малко из сайта, не ти ли прави впечатление, че е отишло твърде много място за елементите и няма за content-а?
Николай Йорданов
nplus
Чак сега се усетих, че съм забравил да си разпечатам TODO-то, а се чудя защо не върви писането :D
Георги Неделчев
1229086789449965.jpg joronedelchev
И кво? Тази неделя предаването "Отпечатъци" май ще има още по-висок рейтинг.
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=122934
Лидия
1228943338801863.jpg LiDSoN
Докато се разхождахме видяхме едно кученце...какво ли търсеше там ...кофти впечатление ми направи, че във Велинград има доста бездомни кучета ...
Цветелин Павлов
sentinel
@x-man, @naddito - аз останах с впечатлението, че там той сам се е писал ...
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата