novinabg
По първи впечатления разбирам , че дата.бг няма да е нищо особенно , но това чакане .... много се бавят нещо :?
Qlamoff
@Method-X Прави ми впечатление, че Тома е напълнял... Ояде се и вече не познава глада, както и това да се потиш за да си изкараш хляба... Поредната "звезда" е..
Hamaelleon
От по-известните JS Frameworks, които са ми направили впечатление са, разбира се, jQuery и YUI. Напоследък оставам с много добри впечатления и от mooTools.
http://demos.mootools.net/
pesho
Възнамерявам да се обзаведа с една такава черна кутийка. Някой има ли впечатления ? Трябва ми външен сторидж да си правя бекъпи...
http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=529816
drJeckyll
касетите за принтери на HP вече са черно бели ... как ли печатат бялото?<Jeckyll.NET>
DevStorming
Браузърът Lunascape - първи впечатления (30.11.2008)
http://www.devstorming.com/?p=604
nasko
Инсталацията на Федора 10 вече започна.Да видим дали ще развали лошите ми впечатления от предишната версия...