Търсене на постове: печат

Цветелин Павлов
sentinel
@kypidoncheto освен това - останах с впечатлението, че @pesho е от data.bg ;)
Николай
novinabg
По първи впечатления разбирам , че дата.бг няма да е нищо особенно , но това чакане .... много се бавят нещо :?
Trinity
@sentinel Ами ситуацията е следната: Имам един DBgrid и искам по някакъв начин тази информация от таблицата да се направи на report удобен за разпечатване.
Йордан
Qlamoff
@Method-X Прави ми впечатление, че Тома е напълнял... Ояде се и вече не познава глада, както и това да се потиш за да си изкараш хляба... Поредната "звезда" е..
Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis : в бекенда на сайта клиента иска да може да разпечатва фактури, лепенки с баркодове и някакви други DHL щуротии
Владимир Комаров
Hamaelleon
От по-известните JS Frameworks, които са ми направили впечатление са, разбира се, jQuery и YUI. Напоследък оставам с много добри впечатления и от mooTools.
http://demos.mootools.net/
Петър Илиев
1228220698671217.jpg pesho
Възнамерявам да се обзаведа с една такава черна кутийка. Някой има ли впечатления ? Трябва ми външен сторидж да си правя бекъпи...
http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=529816
1228217309148855.jpg drJeckyll
касетите за принтери на HP вече са черно бели ... как ли печатат бялото?<Jeckyll.NET>
Иво Станков
stankoff
Впечатления от новия брой на .net ... след прочитането на поредния брой се чувствам особено ... зареден :)
http://www.ivostankov.net/2008/11/30/net-magazine-182/
Блогът за уебмастъри
DevStorming
Браузърът Lunascape - първи впечатления (30.11.2008)
http://www.devstorming.com/?p=604
Светозар Георгиев
voic4e
@naddito @YanaMitseva Целта ми е да си харесам някоя, която ми прави специално впечатление и да гласувам само за нея :)
N@sko
nasko
Инсталацията на Федора 10 вече започна.Да видим дали ще развали лошите ми впечатления от предишната версия...
Яна Мицева
YanaMitseva
@silia УАУ! впечатлена съм! аз "тренирах" пиано само три! :)
Дацко Маринов
NjoYko
@aviatrix Аз вчера се регнах и за пръв път го ползвам и за това ми направи впечатление
Snoopy
blacksnoopy
Свалям The IT Crowd S02. Май съм единствения, който не се впечатли особено от S01 :)
Страница: 63 64 65 66 67

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата