Търсене на постове: печат

Владимир Комаров
Hamaelleon
@blacksnoopy : общо взето само на оная снимка има впечатляваща прилика.. абе хубава е, ама бъдещата ми жена е по-хубава :)
The Bot
bot23
[ff123] Know-It-All LCD панел може да сканира пръстови отпечатъци,усещат светлина [LCD] (via Blog) http://tinyurl.com/5wu9on
Светозар Георгиев
voic4e
@sentinel Нямам снимка на това сървърно, но си представи металени шкафове, пълни с печатни платки, а те фрашкани с интегрални схеми в DIP корпус и дискр. ел-ти
Георги Неделчев
joronedelchev
@BuKToP, Знам, разбира се, поискаха разрешение от мен. Преди "Уикенд" същият текст беше препечатан и от съботния "Монитор".
BuKToP
@joronedelchev, ти не знаеш ли? :) предполагам се шегуваш... Препечатано е от блога ти... Надали е без твое знание ;)
Леприкон
ZzZaPyr
Май ще да се кандидатства в НБУ догодина ... Някой възпитаник да сподели впечатления? Всички разправят че влизали само глупави богаташчета...
Огнян
kregma
@bubulinka при това въпросната мацка пееше доста добре:-)! Аз бях впечатлен:-)!
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : май ще си легна сега с разпечатка за OOP в PHP 5, нещо ми се изплъзва :( или просто ще си пусна филм и утре ще го оправям тоя клас (Paginator)
Радо
radoboy
Но самата картичка накрая трябва да може да се разпечата и да се прати на някой любим човек по пощата :) иначе няма да е интересно :П
Rosh_twO
@Serjo знам, ма пак съм останала с гадно впечатление
Rosh_twO
@Serjo заради 1 субект останах с лошо впечатление за вскички
Владимир Комаров
Hamaelleon
сет на DJ Melo за пореден път ме впечатлява, браво на пича от Шри Ланка: http://www.djmelo.com/
Деян Улевинов
freak
@eagle кажи някакви първоначални впечатления от Acer-а :P Че и аз сега съм на вълна избор :(
Mariyan
@aftercollabz, доста добре замислен и направен филм. Не бях никак разочарован, даже бях впечатлен. Гледай го, няма да съжаляваш. :>
шУс!
notexist
Лили от ББ3: Само силикона ли те впечатли в мен? / Румънеца: Да! :D :D :D
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата