Търсене на постове: печат

списание Мач магазин
MatchMag
Почти целият ноемврийски брой вече е отпечатан. В петък или най-късно в събота ще сме на пазара.
Владимир Комаров
Hamaelleon
в Аjaxian всеки ден има впечатляващи публикации, много демо и използваем код - има уникални неща, които се правят с няколко реда jQuery, YUI или друг framework
шУс!
notexist
@stefcho разпечатай листовки, аз утре ще раздавам пред унито :D
Леприкон
ZzZaPyr
@georgimateev честит и на теб ;) Имало хора, които знаят бе...щото вчера вечерта като излизах останах с други впечатления.. ;D
Никола Павлов
Nick
Омфг тоя Феникс е много яко животно. Малко тъпо ми прозвуча като прочетох "алтернатива на photoshop", но си признавам, че съм впечатлен.
http://a.viary.com/tools/phoenix
Йордан
Qlamoff
Прибрах се. Имам 6 по математика и ще взема да разцъкам нещо за печат на шопа. Айде до после Ви :) Аз съм тук, но все пак... Пишете, ако решите :P :) :)
Snoopy
1225136704238854.jpg blacksnoopy
Някой впечатления от Supernatural ? Supernational или Dexter :D
Леприкон
ZzZaPyr
@ablazed ще се радвам да споделиш впечатления след някоя и дтруга седмица, тъй като и аз мисля да се зарадвам с едно лаптопче :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Qlamoff Имаш ли намерение да си ги печатиш скоро? :)
ДАНС
dans
Не съм приключила. Следя те и ще продължавам да коментирам, ако нещо ми направи неприятно впечатление. Ако не ти харесва - пали кънките и по надолето...
Мануела
ENIGMA
@unleashed хахахах-предсавяш ли си,а може и да ми се отпечата някоя спирала от папките....ужас,но определено ще пробвам щом казваш,че е по-удобно
Владимир Комаров
Hamaelleon
егати, трябват ми 7, айде 6 landscape снимки на мацки с готини гърди и попадам или само на голи, или на такива дето не ме впечатляват - трябват ми за менюто...
Мира
mirka
@elle има неща,които ще впечатлят само теб и такова,които може би само на теб няма да ти допаднат!така че ако имаш възможност - пътувай! ;)
Мануел Симеонов
Manuel
Гледах Heroes S03x05, не е нещо впечатляващо, но малко по малко взеха да поизбистрят картината и нещо не ми допада замисъла... а беше толкова обещаващ досега :/
Йоана
ioankata
@_vin_ Интервюто ти е мн яко.Браво браво.Впечатлена съм, че ми знаеш името.хах
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата