stankoff
Някой с впечатления от монитор Samsung 226BW и той ли е последния модел от BW серията?
MatchMag
Хайде на новата корица, още топла от печатницата.
MatchMag
Корицата вече е дадена за печат, както и повечето страници. Трябва да сме на пазара в петък, 10-и.
kregma
За принтерите и как всеки един от тях има собствено мнение по въпроса какво , как и кога да изпечата:>
BeautifuLDisasteR
@man0l да ужасно е....незнам защо ли не ме впечатлява...може би защото все още ходя на училище и виждам или слушам за подобни неща много често