Търсене на постове: печат

Петър Илиев
1223215499346412.jpg pesho
Мишката ми се скапа тотално, харесъл съм си ей тва айце, мисля да я поръчам утре. Някой да има впечатления ?
Assen Drakev
mrynski
господи, колко е красива половинката от почти всички мои снимки от снощи..... не вярвах, че биад ще ми подейства така.... впечатлен съм
Георги
nickname778
@blacksnoopy веднага изкарваме разпечатка за @cruzz16 - тука пише че днеска е със скромните 4 страници
списание Мач магазин
MatchMag
Днес пускаме първите страници от октомврийския брой за печат. Като например очерка "Новите секссимволи във футбола".
Дацко Маринов
NjoYko
Прави ми впечатление че един от най-използваните тагове е PHP ? :D Явно бая програмисти има тука
Ruslan Trad
Sham
@Qlamoff още вчера я прочетох и ми направи добро впечатление :) Бих станал твой клиент, ако прочета това
Йордан
Qlamoff
@Sham да ми кажеш нещо да съдържанието на една страница... Като текст имам в предвид. Като изказвания. Какво впечатление ти прави?
http://qlamoff.bg2.info/?page_id=4
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Конкурс за дизайн на печатно издание.
http://www.konkurs.prepressbg.com/
Владимир Комаров
Hamaelleon
слушам In Search Of Sunrise 7 на Тиесто, нещо не съм впечатлен, никак даже.. май не съжалявам, че не отидох на концерта, както се канех май месец
Георги Гърдев
GeorgeSG
Hull City биха Arsenal с 2-1, като вкараха 3 гола :) И то като гости.. Впечатлен съм :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@NetCutter : да, помня го, но не ме впечатли чак толкова много щото има далеч по-свежи неща.. че го нямам тук сайта да ти го покажа, на работа е, понеделник..
Йордан
Qlamoff
@NjoYko естествено е :) и сайт ще има и всичко... утре ще говоря с една печатница да видим какъв бюджет трябва да заделим и започваме разпространение... :]
Бахар Мустафа
axeny
@tihomir :) видя ли какво първо впечатление имам :)
Snoopy
blacksnoopy
Някой има ли лични впечатления за сайт за monitoring (без mon.itor.us)
Стефан Митев
Rx-Ende
@n3mo Човек, като пипнах за пръв път Touch-а въобще не ми направи впечатление, че клавиатурата е виртуална. Пести място и ми е еднакво удобна :)
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата