pesho
Мишката ми се скапа тотално, харесъл съм си ей тва айце, мисля да я поръчам утре. Някой да има впечатления ?
mrynski
господи, колко е красива половинката от почти всички мои снимки от снощи..... не вярвах, че биад ще ми подейства така.... впечатлен съм
MatchMag
Днес пускаме първите страници от октомврийския брой за печат. Като например очерка "Новите секссимволи във футбола".
Hamaelleon
слушам In Search Of Sunrise 7 на Тиесто, нещо не съм впечатлен, никак даже.. май не съжалявам, че не отидох на концерта, както се канех май месец
blacksnoopy
Някой има ли лични впечатления за сайт за monitoring (без mon.itor.us)