Nick
Не знам всичките пловдивчани из Брадърите от кои села ги изкопават, но диалектът им е ужасен. Сигурно хората остават с впечатление, че всички говорим така.
Qlamoff
Новите бележници са отврат!!! Супер зле дизайн, супер зле печат, супер зле е тоя дето реши да ги сменя... ;///
joronedelchev
Списанието излезе от печатницата. Доволен съм от качеството на корицата, особено от сребристия отблясък на логото и голямото заглавие.
MatchMag
Корицата вече е отпечатана, сребърното лого МАЧ магазин и заглавието Червеният дявол стоят много добре на аления "юнайтедски" фон.
MatchMag
80 страници вече са в печатницата, други 30 са готови, довършваме останалите и доизпипваме корицата.
MatchMag
Днес даваме първите страници от новия брой за печат. Тиражът ще е с 1/3 по-голям от миналия месец.