dilana
Предложете хубава мишка. Сега съм с тази (A4 R4), но много ме дразни вече..
_e7
ЧЕСТИТЕТЕ ПРАЗНИКА НА МАЙКИТЕ СИ, НЕБЛАГОДАРНИ СВИНЕ ТАКИВА
belushka20
Еййй така да ги мразя тия празници.. ставам 100 кила братче.. 3 седмици се мъча тука едва свалих 1 кг и накрая отидох при баба и се върнах с 2 отгоре..
dilana
Какъв празник е днес? (освен неделя, очевидно и Великден)
Ducky
Пуф, как мразя всички тези празници и обредите, които трябва да се извършват.
eddy
аууу, снощи ми пуснаха боргор за празника, много мило ^_^
dilana
Вярно ли е, че в Шумен било много шумно?
notexist
И що все си харесвам цаки за по 300/500 кинта?! Не е честно така. Мрън.