hurmaqny
Съквартирантката май е решила да празнува 8 декември в квартирата, надувайки гадната си музика.
mitternacht
Честит ви празник, студенти! Пийте, шматкайте се, оправяйте се, яжте пържоли, ходете по Еразъм, по купони и си вземайте изпитите!
Ducky
Днес е първия ден от празника по случай чудото на Ханука. (:
notexist
Надявам се днес чиновниците да са се маскирали на работливи, че ще падат глави съобразно тоя кирлив "празник".
ReXTaN
най се дразня като почнат да ми се бъркат в живота ...
notexist
Ммм, разни канарчета още ми крещят по улиците..
чалга ли е?
Dec 08 2013, 22:18Люта.
Dec 08 2013, 22:21имаш ли ножове или нещо остро около теб?
Dec 08 2013, 22:30Нокторезачка върши ли работа?
Dec 08 2013, 23:01ако я намушкаш в окото
Dec 08 2013, 23:24