Търсене на постове: разни

Грозното Патенце
Ducky
Изрових два огромни стари празни албума, в които снимките е трябвало да се лепят. Реших, че дебелия, леко пожълтял картон ми харесва и ги превърнах в скицници.
Snoopy
Screenshot_2014-03-03-18-37-19.png blacksnoopy
Днес наистина е празник
Snoopy
blacksnoopy
@viktorkoichew смята да ми провали плановете за вечерта (S03 на Breaking Bad) с разни подли предложения за пиенйе
Боби
MV5BMTQxNDEwNTE0Nl5BMl5BanBnXkFtZTgwMzQ1MTg3MDE@._V1__SX1303_SY588_.jpg
Bobdweller
Rick and Morty е, hands down, най-добрата анимация в момента!!!
http://www.imdb.com/title/tt2861424/
Fluxy
belushka20
Идея какво да подаря/направя за Св. Валентин? Мислех си за сексапилна вечер :) Слушам предложения?
Бирохолици
2014-05.jpg beeraholixbg
Биренка на седмицата 5 - Искаме и тая година да попитаме хората, за които днес е празник: А бе, вие сигурни ли сте?
http://beeraholix.wordpress.com/2014/02/02/%D0%B1%D0%B8%D1%...5-3/
its not Eddie
_e7
Честит празник на празнуващите. Моля не парадирайте, педали.
Snoopy
blacksnoopy
Купих си Civilization V Gold Edition. Дано успея да отида другата седмица на работа...
Fluxy
belushka20
Абе мобилното едно не работи като мобилно. Пак ми отваря инаквото едно23
its not Eddie
_e7
аре да се съзтезаваме на кой празника смучи най-много
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
в 6 курс били най-хубавите коледни и новогодишни празници, ще почакаме и пък ще видим, че това сега на нищо не прилича! >_>
Fluxy
belushka20
Най-страхотните Коледни празници тая година ^_^ Успях да зарадвам много хорица :) И ми предстои да радвам още хорица :)
Грозното Патенце
Ducky
Минах през магазина на една моя стара учителка само, за да ѝ пожелая вълшебни празници и тя ми подари най-сладката прегръдка на света. ^_^
Грозното Патенце
Ducky
Ех... Сестра ми си е навехнала глезена и няма да си дойде в България за Коледа. Плаче ми се. :(
шУс!
notexist
Разходих се из мола и мислено похарчих две заплати.. Прибрах се с празни ръце :(
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата