Ducky
Изрових два огромни стари празни албума, в които снимките е трябвало да се лепят. Реших, че дебелия, леко пожълтял картон ми харесва и ги превърнах в скицници.
Bobdweller
Rick and Morty е, hands down, най-добрата анимация в момента!!!
http://www.imdb.com/title/tt2861424/
beeraholixbg
Биренка на седмицата 5 - Искаме и тая година да попитаме хората, за които днес е празник: А бе, вие сигурни ли сте?
http://beeraholix.wordpress.com/2014/02/02/%D0%B1%D0%B8%D1%...5-3/
_e7
Честит празник на празнуващите. Моля не парадирайте, педали.
blacksnoopy
Купих си Civilization V Gold Edition. Дано успея да отида другата седмица на работа...
_e7
аре да се съзтезаваме на кой празника смучи най-много
eddy
в 6 курс били най-хубавите коледни и новогодишни празници, ще почакаме и пък ще видим, че това сега на нищо не прилича! >_>
Ducky
Минах през магазина на една моя стара учителка само, за да ѝ пожелая вълшебни празници и тя ми подари най-сладката прегръдка на света. ^_^
Скъса ми сърцето...
Mar 03 2014, 21:36 през mobi