Ducky
Това е, което ще направя утре! Обожавам идеята!
_e7
Студенти, с колко пари изкарвате месеца и какви са ви основните разходи (квартира, храна а у)?
notexist
Само два часа сън, 200км и много ядене и пиене и разни други неща и сегаааа.. Освен да спя ;д
_e7
Погледни зад себе си. Kакво виждаш?
notexist
Като си преинстална компа, разните му пароли и т.н. които са запаметени в хрома ще се пазят ли при ново инсталиране или кур?
notexist
Мама и татко утре имат празник. Празнуват днес, утре заминават на село, оставят ме сама - празнувам аз ;д
belushka20
Kогато разни бивши и хора, които са ме излъгали се появяват след като имам човек до себе си.
SaTaSi
И после как няма българина да има болно сърце, когато пред ескалаторите има опашка, а стълбите са празни.
Хаха! Това е мега яка идея! Може ли да ти я открадна?
Sep 09 2013, 12:58Ти го направи в Пловдив, аз ще направя бум в Търново
Ама първо съм аз
И 2 дни след това ще си ти. Ама да се върна на даскало първо де 
Sep 09 2013, 13:01Така ще мислят че е няква конспирация
Sep 09 2013, 13:01Да! Ще бъде конспирация за правене на хубави неща.
Sep 09 2013, 13:03Фък йеа.
Sep 09 2013, 13:12