beeraholixbg
Минчо Празников ни се обади и каза, че дъжда ще спре в 3 часа. А до тогава може да накарате жената да забърка нещо...
beeraholixbg
Биренка на седмицата 22: Минчо Празников ни се обади и каза, че дъжда ще спре в 3 часа. А до тогава може да накарате жената да забърка нещо...
mitternacht
"Български уестърн - роднини се напиват с ракия на някой празник, един вади брадва и убива друг, а останалите викат линейка и бият лекарите..."
eMkyyy
Празничния ми обяд мое произведение.
belushka20
Пък ние в Севлиево си имаме празника на Тиквата ии тази вечер Ангел и Моисей ще се въргалят пред общината.. повече ми е яко че ще има огнено шоу ^_^
Ducky
Всичко из нас съм го изчела. Искам нещо ново и хубаво! Искам нови книги!
joronedelchev
Да, "Фамилията" стартира съвсем прилично. И нито един актьор не дразни в стил Петрова/Врачански.
Честит празник, (не)пораснали деца!!!
Jun 01 2013, 01:16Честит и на теб Боб! Ти си най-голямото дете тука хаха
А аз само ти подражавам такова
Да си много весел и усмихнат винаги!
Jun 01 2013, 14:22Благодаря, благодаря! И ти така!
Jun 01 2013, 14:38Мирсаж!
Jun 01 2013, 15:15