ladyjoana
завърнах се.... ужасна втора смяна.. добре че беше само за днес... яко ни прецакаха с униформите.. чак в петък.. нц нц... възложиха ми 3 проекта супер...
RadioAktive
Оле мале пак ревизия ей само на моя смяна стават всички проверки аман.
Qlamoff
@X7r3M1s7a абе как ги отлепи старите, че и моите са за смяна?
RadioAktive
ОооОо Да След нощното парти с Ром,кола,чай,бира и сладкиши на работа.Сега Гневна смяна.
mirela
Лягам,доста тежка нощна смяна изкарах,приличам на ледена висулка.