Търсене на постове: смяна

Радослав
Soul4o
@MARFI аз обаче съм втора смяна ... даскало ;/
Йордан
Qlamoff
@RMPG опф аз съм 2ра смяна момче... ДАНО да са намалени часовете, че вчера умрях от скука...
Анелия
Anellya
Днес втора смяна, ще има малко почивка за да се свърши някой и друга домакинска работа. Успешен и усмихнат ден на всички!!!
Леприкон
ZzZaPyr
@RMPG нощна смяна ? Бачкане ? Някой хора мислят и за други неща освен дискотеки ?
Лидия
LiDSoN
Смяна на аватара ;)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Реистрацията на участничките приключи, има гледам нови регистрации от днес и снимки за смяна; гласуването по график започва утре в 20:00
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ZzZaPyr колега .. пак ли нощна смяна :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Sham а ти не прочете ли статията в блога за смяна на скина ? о.О
Момчил
McFly
@miss-impossible Аз първа смяна влизам за 3ти час някъде :D
Мартин
MARFI
Лека нощ на колектива, до нова ударна смяна утре :)
ceco
pizzaBoy
@kypidoncheto :О бираааа, лелееее, аз ходя напучен за контролни,а за първи час когато съм първа смяна без да съм изпучил 1 цигара не влизам... :P:D:D
Иван Савков
sandprince
@podmatrix значи е за смяна. а кой вентилатор ти прави проблем че не разбрах?
The Bot
bot23
[ff123] Опера-Смяна на облика(Skin-a) (via Blog) http://tinyurl.com/5sqgrt
Petya
Principessa
Работната ми смяна свършва след цели 3 часа... а как ми се спи... и как ми е зле като знам, че след работа пак съм по задачи и днес въобще няма да се ляга... :(
Леприкон
ZzZaPyr
@RMPG ми що не ? ;D Като сме в едно даскало, в една смяна и имаме обща компания... И се получава кофти само заради нас двамата... :D
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата