mitternacht
Представяте ли си, ако някак си всички се върнем тук? И мястото разцъфти отново?
mitternacht
Ако само си представите колко любов и приятелства се зародиха тук. Ние никога няма да се забравим.
mitternacht
Тук е красиво място. Мисли тъй тихо застинали във времето, като в кехлибар. Място за съзерцание и носталгия. Място за щастие и обич.
bekyarov
гледам тук все още никой не е коментирал chatGPT
joronedelchev
Боже, не съм влизал тук от почти 6 години, но реално мислех, че са даже повече. Но пак откривам колко по-приятно е от Туитър.
mitternacht
Колко само сме се променили, от момента в който сме написали първата си мисъл тук, до сега.... Времето е река, а ние се носим по нея, между непознати брегове.
tsonchev
Аз само да се отчета, че съм жив!
aviatrix
13 years in edno23 ! edno234ever!
Когато ни задължат във всички социални мрежи да си потвърждаваме самоличността, може и да се върнем.
Mar 27 2026, 21:37Waddup nigg
Apr 08 2026, 23:02