bgdn
Сподели ако си умирал тук!
SaTaSi
Ем така стои по 2-3 минути. Снимката е правена с телефона :/
bgdn
Вече забравям да пиша тук...
blacksnoopy
Ползвате ли ежедневно VPN? Чудя се дали да си взема за ежедневно ползване и има ли смисъл от privacy гледна точка
tedo92
Какво става, народе? Не съм писал от много време, как върви животът?
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
_e7
ддз, аз ако бях на мое място, нямаше да се следя
Аз съм ги убивал тук!
Sep 01 2018, 22:54