dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
bgdn
Meanwhile in Казалнлак...
bgdn
Нов бардак със стари курви. Във линка.
https://nsivkov.com
bgdn
Добре изглеждащ мъж влиза късно през нощта в денонощна аптека.
- Три презерватива!
Младата аптекарка:
- За тук или за вкъщи?
bgdn
Абе намериха ли @coolpuppy
aviatrix
The more I see, the less I know
The more I like to let it go
Hey oh, whoa, whoa, whoa
bgdn
Хром 62 идва със страшна сила и оттук насетне ВСЯКА една форма със текстово поле по некриптирана връзка ще показва съобщение как връзката не е сигурна.
https://blog.jump.bg/https-migracia-v-chast/
Rx-Ende
Depressing short stories "Последното нещо, което видя бе лепенката Дете в колата на задното стъкло"
blacksnoopy
Един българин в Северна Корея
dandelion
Колко бихте платили в България за БМВ х5, 2011 със 120,00км? Искам да съпоставя цените с Дубай.
@Bobdweller 4-5к лв на седмица в Дубай е senior management в мноого малко компании и индустрии.
Dec 16 2017, 15:53а тимът ни е невероятен и ми се щеше просто да има още един българин който да е част от супер екип.
Dec 16 2017, 15:53наистина са маленко паричките за това + дистанцията
Dec 18 2017, 16:02https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1...9150297121
Dec 19 2017, 01:29не виждам game developers but ok. Got the point
И се радвам, че заплатите в България са като дубайските 
Dec 19 2017, 08:42