engise
Има ли все още хора тук през 2020?
_e7
търся песничката, която беше споделена тука преди векове, в която се пее "Режа си ноктите не за да не драскам, а за да свивам по-здраво юмрук!"
bgdn
Накрая всички ще емигрират на Марс. Само ние и англичаните ще сме тука, ще избираме колчета за Графа и ще преговаряме Брекзит...
dandelion
Ок... Януари го приемам за trial month и не се брои към 2019.. най-ужасния клиент + 9 годишна връзка се разпадна + нова квартира + здравословни проблеми...
aviatrix
таа.. вече съм регистриран тук 10 години.... oh my, how time flies
Някои неща стават по-хубави с годините. Като виното
Apr 10 2020, 14:38има
Apr 11 2020, 08:42Има хора, ама само stalk-ваме веднъж на седмица с надеждата, че ще се оживи тук
Apr 14 2020, 14:11тука сме!
Apr 15 2020, 00:39това ти лиси
Apr 17 2020, 06:36