leonartis
"BrzydUla". Сериал. Полската версия на "Грозната Бети". "Изядох" първите 6 серии като топъл хляб, за мене бият латиноамериканската и германската версии.
Sham
как се прави хляб при племената в Сирийската пустиня
pesho
Браво на Google. Нагласили са много добре цветовата схема на Chrome да пасва на едно23. Специално са се постарали. Браво, момчета, има хляб във вас!
Mariyan
Chrome има още доста хляб да яде. Хаби много ресурс, а уж е опростен и олекотен.
ZzZaPyr
Заседна ми кост от риба в гърлото, да и ..... И хляб ядох и кво ли не, не мърда. Стои и дращи... Идеи ?