Silvina
Снежно бедствие: в магазина за хранителни стоки до блока няма хляб, няма кайма, но за сметка на това има всякакъв алкохол.
joronedelchev
Сега беше моментът някой амбициозен портал и форум да вземе хляба на Дата.бг. Толкова дни сайтът им е даун... излагация.
Qlamoff
@Method-X Прави ми впечатление, че Тома е напълнял... Ояде се и вече не познава глада, както и това да се потиш за да си изкараш хляба... Поредната "звезда" е..