georgimateev
ох... сготвих най-голямата вкусотия в живота си: пилешки сърца, задушени с лук и гъби в масло + ОГРОМНА шопска салата + пица с риба тон (вместо хляб). + десерт
podmatrix
Пепел, засъхнало кафе, прах, люспи от слънчоглед, пуканки , хляб и ориз. Къде може да намерите това на едно място? Еми в клавиатурата ми, добре я изчистих.
nickname778
@naddito ако слушаш може да издигнем инициативен комитет да те посрещнем на летището с хляб и сол
Mariyan
Буква хляб не дава, казват повечето хора, не слушай тези хора и няма да влезнеш във затвора!