Търсене на постове: хляб

Филип Сотиров
Fipo
Домати (розови), маслини (черни от малките) и черен горчив хляб (препечен) ... това е то обяда ;)
Георги Матеев
georgimateev
ох... сготвих най-голямата вкусотия в живота си: пилешки сърца, задушени с лук и гъби в масло + ОГРОМНА шопска салата + пица с риба тон (вместо хляб). + десерт
Ивелин Георгиев
h4ckY
@man0l еми @RMPG казва да направя някакъв добър дизайн за блог че да те разбия, ама му казах че има още много хляб да ям ;)
Petya
Principessa
@h4ckY за кое майната ми г-н Георгиев? за шамарите или за яденето на хляб :? :D xaxax :*
Petya
Principessa
ееее @h4ckY аз да не ти спомена за нещо по телефона и ти вече мечтаеш и се рееш в небесата :D още хляб има да ядеш, докато можеш да бачкаш за себе си ;) :*
Мартин Маринов
podmatrix
Пепел, засъхнало кафе, прах, люспи от слънчоглед, пуканки , хляб и ориз. Къде може да намерите това на едно място? Еми в клавиатурата ми, добре я изчистих.
Petya
Principessa
@man0l има хляб във теб момче, ама типов. как да вляза като ми иска регистрация :):):):)
Георги
nickname778
@naddito ако слушаш може да издигнем инициативен комитет да те посрещнем на летището с хляб и сол
yordanoff
Отидох за хляб, върнах се със 16GB iPhone! Да ми е честит :D
yordanoff
@man0l за редизайн на сайта... кви самураи бе, режа си хляба и луканката с него :D:D
stefcho
stefcho
пия бира като топъл хляб
Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis: where is "there" :) ще раздават хляб и наденички ли? ;)
Mariyan
Буква хляб не дава, казват повечето хора, не слушай тези хора и няма да влезнеш във затвора!
yordanoff
@aftercollabz, @stefcho то не са софианци, пловдивчани, каспичанци, трънци... мани мани. Ма има хляб в тая сфера - 1473 сайта нищо не са :D :D
Александър
aftercollabz
Дзверо огладне...Ше ръфам руска салата и хляб. :D
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата