Търсене на постове: Intel

Axel
axel
@Intel Определено не мога да се оправя с това...
Axel
axel
@Intel препоръчай някой клиент и веднага имам pidgin ама той май не става
Axel
axel
@Intel Мда... мерси все пак
Axel
axel
@Intel Моите са краен случай вече не се занимавам с тях. Джабера има ли аудио и видео разговори?
Axel
axel
@Intel Ами всички мои познати са най - големите консерви на света и няма да сложат друго освен скайп ако ще да пукнат... а за кво ми е като нямам с кой да пиша
Axel
axel
@Intel Никога не е късно да почна да го ползвам. Или поне ще си направя заради теб посоле няма да имам с кой да чатя... :D иначе жалко че се е отказал
Axel
axel
@Intel Или ако се интересуваш сериозно някой месинджър
Axel
axel
@Intel Но е важно да намериш вариянт със драйвъри за съответния хардуер. Аз препоръчвам iDeneb и iPC ако искаш дай мейл на лично да ти дам кви драйвъри има)
Axel
axel
@Intel пачовете за хардуера
Axel
axel
@Intel Амипуска те направо в графичната среда отиваш горе на tools > disk utility после next няколко пъти и преди инстала се натиска customize за да се изберат
Axel
axel
@Intel Вече върви на доста РС-та, но друго си е когато си купиш мас. Ако някой ден си купя мак ще е супер дотогава общо взето с уин. Много обичам абълката, но..
oXteR
@Intel готов си и ти
oXteR
@Intel аз продавам ако искаш пиши!
Denis Zhekov
Snooby
@Intel сега точно burn-вам CD-то и след малко го почвам :)
Denis Zhekov
Snooby
@Intel @axel :D:D Много яко са го измислили от youtube :D
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата