Търсене на постове: хляб

Mariyan
Криско направо ме озадачава как може да сменя стилът и нещата за който пее.. Направо от единия полюс на другия.. Има хляб в това момче.. ;]
Мартин
MARFI
Хляб и зрелища и голи мацки, как не се сетих по-рано за смисъла на живота ;)
Мануел Симеонов
Manuel
Супер айляшки петък следобед и при мен... @pesho, бях до магазина и взех хляб, сега отивам да ям :)
GaN
_GaN_
Е, ако направят като на FF речници за EN, BG, FR и NL, които аз използвам изцяло ще мина под него, ама къде е още то :) Има хляб, ама трябва се развие :)
GaN
_GaN_
@Andrey една кутия цигари, едно кисело мляко и един хляб! :) Айде че чакам :)
---------
NetCutter
Eдин хляб, половин салам мелник, едно бурканче лютеница и значително количество маслини.. .държа да отбележа че вече почти не чувствам глад :D
Никола Павлов
Nick
Предстои ми сложен ден в компанията на Photoshop. Какво по-характерно от това за човек, който си вади хляба с програмиране...
RuuL
аз съм добро прасе :) ометох половин тенджера доматена супа с яко сирене и хляб грух грух грух сега чакам малко да ми размине че съм си взела десерт
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата